• Data dodania: 2022-07-03 11:52:00

Ranking: TOP 5 podgrzewaczy do butelek

Podgrzewacz do butelek to urządzenie, które powinno się znaleźć w każdym domu z małym dzieckiem karmionym mlekiem modyfikowanym. Zresztą może przydać się również później, kiedy maluch będzie pił wodę, czy jadł gotowe obiadki ze słoiczków. Posiadanie podgrzewacza jest bardzo wygodne, praktyczne i można zaoszczędzić sporo czasu, a to jest przecież szczególnie ważne, bo przy małych dzieciach zawsze jest coś do zrobienia. Obecnie na rynku można kupić wiele takich urządzeń, ale nie wszystkie z nich są tak samo funkcjonalne. Jednak większa część producentów dołożyła wszelkich starań, aby podgrzewacze służyły rodzicom, jak najdłużej. Dlatego, zanim zdecydujesz się na konkretny model, zastanów się, czy chcesz bezsensownie wydawać pieniądze na kolejne urządzenia, czy wolisz kupić jedno cieszyć się nim do momentu, aż Twoje dziecko nie będzie potrzebowało już butelki. Druga opcja jest bardziej intratna, prawda? Jeśli się z tym zgadzasz, to z pewnością chcesz zaznajomić się z rankingiem butelek do podgrzewaczy. O to 5 propozycji!

Ranking: TOP 5 podgrzewaczy do butelek

Sprawdź inne rankingi

Ranking: TOP5 bojlerów / podgrzewaczy wody
Ranking: TOP 5 najlepszych zabawek dla 2-latka
TOP1

Podgrzewacz do butelekLovi 4w1

Miejsce piąte zostało przyznane podgrzewaczowi do butelek marki Lovi. W pierwszej kolejności należy wspomnieć o tym, że jest całkowicie bezpieczny. Nawet jeśli rodzice w ferworze codziennych obowiązków zapomną wyłączyć urządzenie, w którym nie będzie wody, to w trybie HOT nastąpi to automatycznie. Na obudowie znajduje się cyfrowy wyświetlacz, dzięki któremu podgrzewanie mleka i posiłków jest bardzo proste. Mleko lub woda mogą być podgrzane nawet w 2 minuty pod warunkiem, że temperatura wyjściowa nie będzie niższa niż 21 stopni. Dużym atutem jest to, że podgrzewacz ma też funkcję rozmrażania (tryb butelka), szybkiego podgrzewania (tryb HOT), wyparzania butelek i akcesoriów (tryb HOT) oraz utrzymywania stałej temperatury nawet do 10 godzin (tryb butelka). Możliwe jest też ustawienie trybu obiadek, czyli utrzymanie wybranej temperatury posiłku do 3 godzin. Co ważne, pasuje do większości butelek do karmienia niemowląt i słoiczków, więc w sklepie nie trzeba przykładać większej uwagi do tego, czy dany posiłek będzie można podgrzać w urządzeniu. Trzeba też zaznaczyć, że Lovi podgrzewacz butelek posiada opcję skrócenia i schowania kabla, co doskonale się sprawdza, kiedy konieczne jest jego przewożenie. Do zestawu została dołączona specjalna miarka umożliwiająca dokładne odmierzanie porcji. Użytkownicy, którzy kupili urządzenie, docenili je przede wszystkim za: niewielki rozmiar, jakość, walory estetyczne, regulację temperatury, łatwość w obsłudze oraz wytrzymałość.

TOP2

Podgrzewacz do butelekCanpol Babies 3w1

Czwarte miejsce należy do elektrycznego podgrzewacza Canpol Babies 3w1. Wyposażony jest w intuicyjny panel sterowania, który umożliwia wybór trybu pracy (jednego z trzech) i dopasowanie temperatury posiłku. Sprawdza się zarówno do podgrzewania butelek z mlekiem lub wodą, jak i gotowych obiadków w słoiczkach. W trybie pracy HOT można też zdezynfekować akcesoria do butelek przy pomocy pary wodnej. W związku z tym, że składa się z niewielkiej liczby elementów, urządzenie łatwo jest utrzymać w czystości. Ma też funkcję automatycznego wyłączania, kiedy cała woda wyparuje. Kable znajduje się w podstawie, można więc go swobodnie schować i nie będzie narażony na załamania. Podgrzewacz do butelek Canpol Babies 3w1 przydaje się już od pierwszych dni dziecka, ale też, kiedy rodzice powoli zaczynają urozmaicać jego posiłki, ponieważ równomiernie podgrzewa pokarm. Jego wielofunkcyjność pozwala na szybkie zagrzanie mleka lub obiadu w wybranej temperaturze bez konieczności ciągłej kontroli, a wolny czas można poświęcić na inne czynności. Zresztą odpowiednie zaprogramowanie umożliwia utrzymanie temperatury na określonym poziomie, dzięki wbudowanemu termostatowi. Rodzice do najistotniejszych cech tego podgrzewacza zaliczają: wygląd, jakość, adekwatną cenę, wytrzymałość i dopasowanie do różnego typu butelek i słoiczków.

TOP3

Podgrzewacz do butelekNUK Thermo 3w1

Trzecie miejsce w rankingu i tym samym pierwsze miejsce na podium otrzymuje podgrzewacz do butelek marki NUK. Charakteryzuje się głównie tym, że jest prosty w obsłudze. W zupełności wystarczy włożyć butelkę bądź słoiczek do podgrzewacza przy pomocy specjalnego koszyczka, a następnie wlać wodę. W kolejnym kroku należy wybrać odpowiednią funkcję i ustawić pokrętło. Urządzenie posiada 3 opcje: podgrzewanie, rozmrażanie i utrzymywanie temperatury, co następuje też automatycznie zaraz po osiągnięciu przez posiłek ustawionej temperatury. Musisz wiedzieć, że rozmrażanie posiłków pokarm jest delikatnie podgrzewany, co umożliwia zachowanie wszystkich cennych składników odżywczych oraz witamin, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju maluszka. Kolejną zaletą podgrzewacza do butelek NUK jest łatwość czyszczenia. Należy jedynie wyjąć koszyczek i wyczyścić wnętrze. Z tym że producent zaznacza, że do prawidłowego funkcjonowania urządzenia niezbędne jest jego regularne odkamienianie. W tym momencie nie można nie wspomnieć, że marka NUK znana jest w ponad 100 krajach na całym świecie. Wszystkie produkty są wytwarzane w Niemczech i zanim będą dostępne w sprzedaży, muszą spełnić najwyższe standardy jakości. Każdy element produkowany jest z należytą starannością i pod ścisłą kontrolą. Marka może pochwalić się rekomendacją wielu mam. Natomiast podgrzewacz do butelek NUK w Polsce zyskał uznanie przez: przydatność, funkcjonalność, wygląd, tempo pracy, wytrzymałość, cenę oraz jakość. Co ciekawe, można się spotkać nawet z opiniami, że urządzenie jest pozbawione wad.

TOP4

Podgrzewacz do butelekBabyono Honey Natural Nursing

Srebrny medal i drugie miejsce z całą pewnością należy się elektronicznemu podgrzewaczowi do butelek oraz pokarmu i sterylizatorowi marki Babyono. Mimo niewielkich rozmiarów urządzenie jest bardzo funkcjonalne. Na pewno przydatna jest funkcja sterylizacji, można bowiem wyparzyć butelki, smoczki oraz inne akcesoria wysoką temperaturą w zaledwie 2 minuty. Druga funkcja dotyczy rozmrażania przede wszystkim mleka matki. Jest to dość powolny proces, ale nie ze względu na słabą wydajność podgrzewacza, a w celu zachowania wszystkich jego właściwości. Po wyparowaniu wody z urządzenia automatycznie nastąpi jego wyłączenie. Podgrzewacz wyposażony jest w cyfrowy wyświetlacz, który ułatwia wybór temperatury. Można w nim podgrzewać butelki i słoiczki różnego rodzaju, ale ich średnica nie może przekraczać 8 cm. Producent zapewnia, że urządzenie zostało wykonane z najwyższej jakości i bezpiecznych materiałów, co sprawia, że jest wytrzymałe i może nam posłużyć przez dłuższy okres. Oczywiście niezbędne jest regularne czyszczenie i używanie zgodne z przeznaczeniem. Należy też wspomnieć, że podgrzewacz do butelek bardzo ładnie się prezentuje, a rodzice cenią go za: jakość, przydatność, wytrzymałość, łatwość w obsłudze, cenę, stosunkowo duży wyświetlacz i właśnie walory estetyczne.

TOP5

Podgrzewacz do butelekPhilips Avent SCF358/00

Pierwsze miejsce, złoty medal i ostatnie miejsce na podium zostało przyznane podgrzewaczowi do butelek marki Philips. W tym urządzeniu nie należy wybierać temperatury, a ilość mleka lub obiadku, a potem nacisnąć przycisk start. Regulator sam wykrywa początkową temperaturę posiłku i podgrzewa go do optymalnej, a następnie podtrzymuje ją przez godzinę. Jest to świetne rozwiązanie dla mam, które zostawiają dziecko pod opieką innej osoby i mogą wcześniej przygotować pokarm, który będzie ciepły przez kolejne 60 minut. W trakcie podgrzewania mleko krąży butelce, więc cała porcja jest równomiernie ciepła.

Podgrzewacz do butelek Philips posiada funkcję nie tylko podgrzewania, ale także rozmrażania. Jest dostosowany do praktycznie wszystkich butelek i słoiczków dostępnych na rynku. Dużym plusem jest łatwość czyszczenia urządzenia. Wystarczy jedynie obetrzeć obudowę oraz wymyć wnętrze - niezwykle praktyczne i wygodne. Co ciekawe, mimo braku termostatu podgrzewacz do butelek cieszy się sporą popularnością wśród rodziców, ponieważ cenią go za: szybki czas podgrzewania, wygląd, jakość, wytrzymałość, funkcję rozmrażania oraz dopasowanie do butelek dostępnych na rynku.

Sprawdź inne rankingi

Ranking: TOP5 bojlerów / podgrzewaczy wody
Ranking: TOP 5 najlepszych zabawek dla 2-latka

Podgrzewacze do butelek – na co zwracać uwagę przy zakupie?

Zakup podgrzewacza do butelek powinien zostać dokładnie przemyślany tak, aby za chwilę nie trzeba było kupować nowego. Na szczęście urządzenia wymienione w rankingu spełniają najważniejsze z oczekiwań rodziców. Pewnie zastanawiasz się, jak wybrać najlepszy podgrzewacz do butelek. Jednak na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Sam musisz zastanowić się, jakie funkcje są dla Ciebie najistotniejsze i bez których będzie na co dzień Ci ciężko funkcjonować. Zresztą musisz wiedzieć, że istnieją również urządzenia przeznaczone do pojazdów i zasilane są przy pomocy zapalniczki samochodowej. Są bardzo przydatne zwłaszcza przy długich podróżach lub gdy nie było czasu na przygotowanie posiłku przed wyjściem z domu. Natomiast te klasyczne, elektryczne podgrzewacze są wygodne i można dzięki nim oszczędzić naprawdę dużo czasu. Doceniają je wszyscy rodzice, którzy przygotowują pierwsze posiłki dla swoich pociech lub są zmuszeni karmić je mlekiem zmodyfikowanym. Wszyscy wyżej uwzględnieni producenci zapewniają użytkowników o wysokiej jakości, łatwości używania oraz szybkiej pracy. Tobie nie pozostaje nic innego, jak wybrać jeden z modeli i przekonać się, czy spełnią Twoje wymagania, choć pewnie większość podgrzewaczy raczej będzie. Ranking podgrzewaczy do butelek 2022 powinien Ci pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji i wybraniu odpowiedniego modelu.


Komentarze i opinie użytkowników

Cleo
2022-07-21 09:52:00

Kupiłam z polecenia położnej, spełnia swoją funkcję.

Bogi
2022-07-23 09:52:32

Estetyczny wygląd, poręczność, dobra cena

Blondie
2022-07-29 15:54:41

Największą zaletą jest łatwosć w obsłudze (nawet mój mąż daje radę ;P )

Steelshot
2022-08-02 13:55:30

Jest ok, duży plus za mozliwosć podgrzewania słoiczków i nienagrzewanie się butelki.

Honey
2022-08-10 22:35:41

Uniwersalny rozmiar bo można podgrzać i butelkę i słoiczek z jedzeniem także to oceniam na plus. Spełnia swoją podstawową funkcję, czyli podgrzewa, bez zarzutu

Dodaj opinię

Dodając opinię pomagasz innym użytkownikom w wybraniu odpowiedniego produktu!